Інструкція для подання заяви на реєстрацію для участі у конкурсному відборі для вступу на освітній рівень «магістр» за дипломом магістра (спеціаліста)

У 2020 році у КПІ ім. Ігоря Сікорського розроблено електронну анкету для подачі попередніх заяв на реєстрацію для участі у конкурсному відборі для вступу на освітній рівень «магістр» за дипломом магістра (спеціаліста). Заяви подаються через сайт https://anketa.kpi.ua у розділі «Для магістрів (спеціалістів)».

Необхідно заповнити форму реєстрації та завантажити необхідні сканкопії документів. Зверніть увагу, зірочкою (*) позначені поля, обов’язкові до заповнення.

1. Заповніть обов’язкові поля «Прізвище», «Ім’я», «По батькові». Зверніть увагу, якщо ваше Прізвище, ім’я або по батькові містить апостроф, слід використовувати апостроф « ’ » (для цифрової клавіатури гарячі клавіші Alt+0146).

2. Заповніть дату народження за вказаним форматом. За необхідності можна використати календар, натиснувши піктограму календаря.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу image-4.png

3. Вкажіть контактний телефон та електронну адресу, за якими можна з вами зв’язатись працівнику приймальної комісії у разі виникнення питань.

4. В полі «Фотокартка для аркуша вступного випробування (3х4)» завантажуємо ОДНЕ фото (на документи) формату  3х4. Формат файлу .jpg, .jpeg, розмір не більше 1 Мб.  Ознайомтесь з інструкцією.

5. Оберіть вид документу, що засвідчує особу (ID-картка, паспорт (книжечка), закордонний паспорт) і в наступному полі вкажіть відповідні дані обраного документа.

6. Завантажте сканкопію документа, що посвідчує особу, дані якого ви надали у попередньому полі. Потрібно завантажити один файл, який містить дві сторони ID-картки або сторінки 1-2 паспорту (книжка). Формат файлу .jpg, .jpeg, .pdf, розмір не більше 1 Мб. Об’єднати сканкопії різних сторінок можна у графічних редакторах – Paint, Photoshop або за допомогою редактора pdf-файлів Adobe Acrobat.

7. У наступному полі вкажіть номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний код) та завантажте його сканкопію. Формат файлу .jpg, .jpeg, .pdf, розмір не більше 1 Мб.  У разі відмови від облікової картки платника податків заповніть поле номером паспорта та завантажте сканкопію сторінки з паспорту з відповідною позначкою.

8. Внесіть відомості про диплом магістра (спеціаліста) – серія та номер. Завантажте сканкопію диплому (без додатка). Формат файлу .jpg, .jpeg, .pdf, розмір не більше 1 Мб. Об’єднати сканкопії різних сторінок можна у графічних редакторах – Paint, Photoshop або за допомогою редактора pdf-файлів Adobe Acrobat.

9. Завантажте сканкопію додатку до диплому магістра (спеціаліста). Формат файлу .jpg, .jpeg, .pdf, розмір не більше 1 Мб. Об’єднати сканкопії різних сторінок можна у графічних редакторах – Paint, Photoshop або за допомогою редактора pdf-файлів Adobe Acrobat.

10. Оберіть іноземну мову для складання вступного іспиту – англійську, німецьку або французьку.

11. У 2020 році КПІ ім. Ігоря Сікорського проводить набір в магістратуру для вступників з дипломом магістра (спеціаліста) тільки на заочну форму навчання за кошти фізичних/юридичних осіб. Для подачі заяви на контракт оберіть форму навчання (заочна) та відповідну конкурсну пропозицію (спеціальність та освітню програму, за якою бажаєте навчатись).

12. Для подальшої обробки ваших заяв потрібна обов’язкова згода на обробку персональних даних, а також відмітка про ознайомлення з правилами прийому, ліцензією та сертифікатом про акредитацію. Без надання відповідних згод продовжити неможливо!

13. Після натискання кнопки «Подати заяву» ви отримаєте повідомлення, що ваша заява отримана та обробляється. Також на вказану вами електронну пошту ви отримаєте лист з інформацією про реєстрацію заяви та датою та часом проведення іспиту з фізики та математики.

14. Якщо ви отримали повідомлення «Одне або декілька полів містять помилкові дані. Будь ласка, перевірте їх і спробуйте ще раз», то це свідчить про неправильне заповнення анкети. Прокрутіть анкету доверху, помилкові поля позначені червоним кольором та після них з’явилося повідомлення про помилку.

15. Поширені помилки:

  • Для полів «Прізвище», «Ім’я», «По батькові» можна використовувати лише кирилицю. Всі поля із зірочкою (*) є обов’язковими і мають бути заповнені. Для написання ПІБ із апострофом слід використовувати апостроф « ’ » (для цифрової клавіатури гарячі клавіші Alt+0146).
  • Поле «Номер телефону» треба заповнити коректним номером телефону за форматом +38 (099) 123 45 67.
  • Поле «E-mail» треба заповнити коректною адресою електронної пошти за форматом name@mail.ua. Не допускається використовувати mail.ru, yandex, rambler і т.п., наявність домену .ru в будь-якому вигляді.
  • До кожного поля завантаження файлів додано інструкцію – «завантажити сканкопію (дві сторони ID-картки або сторінки 1-2 паспорту (книжка); формат файлу .jpg, .jpeg, .pdf, розмір не більше 1 Мб)». Інші формати файлів або розміри файлів НЕ ПРИЙМАЮТЬСЯ! Файли можуть завантажуватись якийсь час, тому слід зачекати 1-3 секунди перед заповненням наступного поля.
  • Для полів «Номер документу, що посвідчує особу», «Номер облікової картки платника податків», «Номер диплома магістра (спеціаліста) (без додатка)» можна використовувати лише цифри. Кожне поле має фіксовану довжину.
  • Для поля «Номер диплома магістра (спеціаліста) (без додатка)» створена перевірка, чи подавалася заява із таким самим дипломом. Подати двічі заяву неможливо!
  • Обов’язково обрати хоча б одну заяву (зокрема заява 1).