Інструкція для подання заяви на реєстрацію для участі у конкурсному відборі для вступу на освітній рівень «бакалавр» за дипломом молодшого спеціаліста

У 2020 році у КПІ ім. Ігоря Сікорського розроблено електронну анкету для подачі попередніх заяв на реєстрацію для участі у конкурсному відборі для вступу на освітній рівень «бакалавр» за дипломом молодшого спеціаліста. Заяви подаються через сайт https://anketa.kpi.ua у розділі «Для молодших спеціалістів».

Необхідно заповнити форму реєстрації та завантажити необхідні сканкопії документів. Зверніть увагу, зірочкою (*) позначені поля, обов’язкові до заповнення.

1. Заповніть обов’язкові поля «Прізвище», «Ім’я», «По батькові». Зверніть увагу, якщо ваше Прізвище, ім’я або по батькові містить апостроф, слід використовувати апостроф « ’ » (для цифрової клавіатури гарячі клавіші Alt+0146).

2. Заповніть дату народження за вказаним форматом. За необхідності можна використати календар, натиснувши піктограму календаря.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу image-4.png

3. Вкажіть контактний телефон та електронну адресу, за якими можна з вами зв’язатись працівнику приймальної комісії у разі виникнення питань.

4. В полі «Фотокартка для аркуша вступного випробування (3х4)» завантажуємо ОДНЕ фото (на документи) формату  3х4. Формат файлу .jpg, .jpeg, розмір не більше 1 Мб.  Ознайомтесь з інструкцією.

5. Оберіть вид документу, що засвідчує особу (ID-картка, паспорт (книжечка), закордонний паспорт) і в наступному полі вкажіть відповідні дані обраного документа.

6. Завантажте сканкопію документа, що посвідчує особу, дані якого ви надали у попередньому полі. Потрібно завантажити один файл, який містить дві сторони ID-картки або сторінки 1-2 паспорту (книжка). Формат файлу .jpg, .jpeg, .pdf, розмір не більше 1 Мб. Об’єднати сканкопії різних сторінок можна у графічних редакторах – Paint, Photoshop або за допомогою редактора pdf-файлів Adobe Acrobat.

7. У наступному полі вкажіть номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний код) та завантажте його сканкопію. Формат файлу .jpg, .jpeg, розмір не більше 1 Мб.  У разі відмови від облікової картки платника податків заповніть поле номером паспорта та завантажте сканкопію сторінки з паспорту з відповідною позначкою.

8. Внесіть відомості про диплом молодшого спеціаліста – серія та номер. Завантажте сканкопію диплому (без додатка). Формат файлу .jpg, .jpeg, .pdf, розмір не більше 1 Мб. Об’єднати сканкопії різних сторінок можна у графічних редакторах – Paint, Photoshop або за допомогою редактора pdf-файлів Adobe Acrobat.

9. Завантажте сканкопію додатку до диплому молодшого спеціаліста. Формат файлу .jpg, .jpeg, .pdf, розмір не більше 1 Мб. Об’єднати сканкопії різних сторінок можна у графічних редакторах – Paint, Photoshop або за допомогою редактора pdf-файлів Adobe Acrobat.

10. Внесіть відомості про сертифікат ЗНО з української мови та літератури – номер сертифікату, PIN та рік.
Якщо маєте сертифікати ЗНО інших років з фізики та математики, поставте відповідну позначку. Увага! Перезарахування можливе лише за наявності оцінок з обох предметів – фізики та математики. Перезарахувати один з них неможливо.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу image-18.png
Сертифікати ЗНО яких років приймаються в 2019 р | ZNO.org.ua

11. Завантажте інформаційну картку до сертифіката ЗНО. Інформаційну картку можна роздрукувати у особистому кабінеті на сайті testportal.gov.ua. Формат файлу .jpg, .jpeg, .pdf, розмір не більше 1 Мб.

12. Для подачі заяви на бюджет з відповідним пріоритетом оберіть форму навчання (денна або заочна) та відповідну конкурсну пропозицію (спеціальність та освітню програму, за якою бажаєте навчатись). Ці заяви автоматично беруть участь у конкурсі на контракт, якщо ви не були рекомендовані на бюджет.

13. Для подачі заяви на контракт оберіть форму навчання (денна або заочна) та відповідну конкурсну пропозицію (спеціальність та освітню програму, за якою бажаєте навчатись). Якщо ви подали заяву виключно на контракт, брати участь в конкурсі на бюджетні місця ця заява не буде.

14. Для подальшої обробки ваших заяв потрібна обов’язкова згода на обробку персональних даних, а також відмітка про ознайомлення з правилами прийому, ліцензією та сертифікатом про акредитацію. Без надання відповідних згод продовжити неможливо!

15. Після натискання кнопки «Подати заяву» ви отримаєте повідомлення, що ваша заява отримана та обробляється. Також на вказану вами електронну пошту ви отримаєте лист з інформацією про реєстрацію заяви та датою та часом проведення іспиту з фізики та математики.

16. Якщо ви отримали повідомлення «Одне або декілька полів містять помилкові дані. Будь ласка, перевірте їх і спробуйте ще раз», то це свідчить про неправильне заповнення анкети. Прокрутіть анкету доверху, помилкові поля позначені червоним кольором та після них з’явилося повідомлення про помилку.

17. Поширені помилки:

  • Для полів «Прізвище», «Ім’я», «По батькові» можна використовувати лише кирилицю. Всі поля із зірочкою (*) є обов’язковими і мають бути заповнені. Для написання ПІБ із апострофом слід використовувати апостроф « ’ » (для цифрової клавіатури гарячі клавіші Alt+0146).
  • Поле «Номер телефону» треба заповнити коректним номером телефону за форматом +38 (099) 123 45 67.
  • Поле «E-mail» треба заповнити коректною адресою електронної пошти за форматом name@mail.ua. Не допускається використовувати mail.ru, yandex, rambler і т.п., наявність домену .ru в будь-якому вигляді.
  • До кожного поля завантаження файлів додано інструкцію – «завантажити сканкопію (дві сторони ID-картки або сторінки 1-2 паспорту (книжка); формат файлу .jpg, .jpeg, .pdf, розмір не більше 1 Мб)». Інші формати файлів або розміри файлів НЕ ПРИЙМАЮТЬСЯ! Файли можуть завантажуватись якийсь час, тому слід зачекати 1-3 секунди перед заповненням наступного поля.
  • Для полів «Номер документу, що посвідчує особу», «Номер облікової картки платника податків», «Номер диплома молодшого спеціаліста (без додатка)», «Номер сертифіката ЗНО», «PIN» можна використовувати лише цифри. Кожне поле має фіксовану довжину.
  • Для поля «Номер диплома молодшого спеціаліста (без додатка)» створена перевірка, чи подавалася заява із таким самим дипломом. Подати двічі заяву неможливо!
  • Обов’язково обрати хоча б одну заяву на бюджет (зокрема пріоритетом 1).