Інструкція з підготовки портфоліо

Цього року творчий конкурс для вступу на спеціальність 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація складається з двох частин – конкурсу портфоліо, тобто попередньо створених вами творчих робіт, які ви надсилаєте для оцінювання, та усної співбесіди за результатами розгляду вашого портфоліо екзаменаційною комісією.

Програма творчого конкурсу для вступу на спеціальність 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація

Портфоліо має складатися не менш ніж з 10 робіт. Обов’язково складники портфоліо:

  • Рисунок голови людини в умовах природного освітлення на папері формату А2 (600мм х 400 мм). Матеріал виконання рисунка: олівець. Голова повинна бути зображена з шиєю або її частиною. Виконаний малюнок голови повинен відповідати таким вимогам: точно передавати зовнішній вигляд, конструкцію, пластику, пропорції; бути оптимальним за розміром цілісним зображенням тривимірної форми, гармонійно закомпонованим на площині аркуша.
  • Натюрморт із 3–4 побутових предметів й 2 фруктів або овочів на тлі 2–3 однотонних або строкатих драпірувань. Матеріал виконання: акварель, гуаш, темпера – за вибором вступника. Натюрморт повинен бути виконаним на папері формату А2 (600мм х 400 мм).
  • Декоративна, станкова або абстрактна композиція на вільну тему виконана на папері. Матеріал виконання та розмір паперу – за вибором вступника.
  • Інші творчі роботи в техніці рисунку, живопису, графічних техніках – за вибором вступника.

Технічні вимоги: портфоліо надається у вигляді фотографій, розмір яких повинен бути не менший ніж 100 мм по короткій стороні та роздільної здатності 300 dpi і вище. Формат файлів .jpg, .png, .pdf, розмір файлів не може перевищувати 1 Мб, максимальна кількість завантажуваних файлів 15.

Усна співбесіда буде проводитись в режимі Zoom-конференції з 07 до 18 липня. Поток та очну дату проведення співбесіди саме для вас та способи підключення до неї ви мали об рати під час реєстрації для участі у творчому конкурсі через електронний кабінет вступника.

Критерії оцінювання та орієнтовні питання до усної співбесіди можна переглянути у програмі творчого конкурсу для вступу на спеціальність 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація за посиланням.